Gróf Széchenyi Imre Díjat kapott Molnár Zsolt, a Verbőci Református Egyházközség vezető lelkipásztora

Gróf Széchenyi Imre Díjjal tüntették ki Molnár Zsoltot, a Verbőci Református Egyházközség vezető lelkipásztorát, zsinati jegyzőt a magyar államalapítás ünnepe alkalmából tartott állami kitüntetések és szakmai elismerések átadóján Budapesten.

A kitüntetést dr. Nagy István magyar agrárminiszter adta át.

A kárpátaljai lelkész a Kárpát-medence magyar gazdatársadalmának megerősítése érdekében végzett kiemelkedő tevékenységéért kapta meg a rangos díjat.

Molnár Zsolt mellett Becze István, Hargita Megye Tanácsának megyei tanácsosa, a Székely Gazdaszervezetek Egyesületének elnöke és Zsoldos Brigitta, a Vajdasági Agráregyesületek Szövetségének főfalugazdásza kapta meg 2023-ban. (Kárpátalja ma)

KÖVESSEN MINKET A FACEBOOKON: